محل تبلیغات شما
تازگی یک مطلبی رو شنیدم اینکه بچه های شکاف کام یا همون لب شکری یا شکاف لب اگه قبل از 9 ماهگی کامشون جراحی بشه برای صداشون خیییییییلی تاثیر بسزایی داره و حتی شاید صدا دیگه تو داغی نشه و اگه هم بشه با گفتار درمانی بشه درستش کرد و امکان اینکه صدا نر مال بشه هم هست و لی بعداز 9 ماهگی صدا با درجات مختلف تو دماغی میمونه و جراحی هم جوابگو نیست و من از مامان و بابا همیشه شنیدم که دکتر ملائیان گفته که هر چی زودتر باید جراحی بشه و من 6 ماهگی جراحی شدم و الان خدا رو صد هزار مرتبه شکر مشکلی ندارم یک دختری رو میشناسم که تقریبا هم سن خودمه و یک پسری هم از طریق همین وب میشناسم که فکر میکنم از من 5 یا 6 سالی بزرگتر باشه و متاسفانه با هیچ کدوم ارتباطی ندارم البته این آقا پسر با وجود جراحی برای حنجره و صداشون از صداشون راضی نبودن و لی اون دختر خانم که باهاش صحبت کردم صداش خوب میشه گفت کاملا نرمال نبود ولی خیلی انچنان تو دماغی هم نبود معمولا بچه های شکاف کام حرف زدنشون کمی تو دماغی هست که هر چه قدر زودتر جراحی بشن از این نظر خیلی بهتره با توجه به گفته بالا ا

پس ماماانا و باباهایی که نی نی شکاف لب شکاف کام لب شکری دارین بشتابید به سوی جراحیشکاف  کام

پ.ن :اینکه در کنار هم از 3 تا عبارت شکاف کام شکاف لب لب شکری استفاده کردم واسه اینه که هر کس هر چی که سرچ کرد بتونه این مطلب رو بخونه چون ای صدا واقعاااااااااا مهمه

شکاف کام ،شکاف لب ،لب شکری ،صدای تو دماغی

شکاف ,لب ,هم ,کام ,جراحی ,بشه ,شکاف کام ,تو دماغی ,شکاف لب ,لب شکری ,که هر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علوم تربیتی مداح اهل بیت کربلایی حسین اماندادی